חדשות ועדכונים

הגיע משלוח חדש של כוורות שקטות בקוטר 30 מ"מ

 

----------------------------

 

הגיעו תותחי CO2 חדשים בהפעלה ידנית וממוחשבת

 

----------------------------

  

חידוש רשיונות מפעיל לשנת 2013:

יערך בסמינר אפעל, רח' היסמין 1, רמת אפעל:

21.01.2013

06.03.2013

15.10.2013

10.12.2013

 

יערך במלון חוף התמרים עכו:

06.02.2013

13.11.2013

 

להרשמה נא להתקשר למוסד לבטיחות וגהות:

03-5553070

שלוחה 3 (אורית)

 

----------------------------

 

פורום יבואני הזיקוקין פועל מול המשרד להגנת הסביבה להקטין את מרחק ההפעלה מבתי מגורים עפ"י תקנות הרעש החדשות. כחלק מהפעילות בוצעו בדיקות רעש לכוורת ע"י מעבדה מוסמכת והתוצאות הועברו למשרד להגנת הסביבה.יצירת קשר מהיר
1-800-84-84-84

זיקוקין אומנות האש

פלאש זיקוקין

 

 

שילוב מופעי זיקוקים באירועים חברתיים (חתונות, בר / בת מצווה, ערבי פנאי של ועדי עובדים, הופעות) לצורך בידור הקהל החל לפני מאות שנים מתוך ההבנה שהאש, מאז שהתגלתה כניתנת ליצירה ולשליטה, היא דבר המרתק את העין האנושית, ועל כן פירוטכניקה נחשבת גם כ"אומנות האש". היכולת ליצור מופעים מרהיבים המשלבים כל כך הרבה אורות, צבעים, בנוסף לרעשי הרקע הנלווים מעצימים את חוויית הצופה. מופעי אלו לקחו חלק כבר לפני מאות שנים בטקסי פולחן דתיים, באירועים חברתיים, בימי עצמאות וחגים לאומיים אחרים במדינות שונות ברחבי מזרח אסיה ובהמשך באירופה ובאמריקה.

  

 

מי מורשה לעסוק בהכנת הזיקוקים?

 

אדם העוסק בפירוטכניקה יכול לעסוק בהרכבת מופעי הזיקוקים עצמם וכל הקשור אליהם – הכנת הזיקוקים, הרכבת המשגר ממנו יוצאים הזיקוקים ותכנון זמן שיגור הזיקוקים כדי לתכנן את מופע הזיקוקים כך שיצור את ההתרגשות, ההתלהבות וההנאה המרובה ביותר בקרב קהל הצופים. מעבר לכך, פירוטכניקאי יכול להיות אדם המבצע בעצמו מופעים המשלבים אפקטים שונים של זיקוקים במופע שלהם, כלומר – פעלולן המשתמש באומנות האש תוך כדי ההופעה (למשל, נסיעה דרך להבות, קפיצה דרך חישוקי אש ופעלולים שונים עם חומרים שבוערים תוך כדי הפעלול). כך או כך, אדם העוסק בתחום זה חייב להיות מוסמך לכך ולדאוג לכל כללי הבטיחות, שלו ושל הצופים כאחד.

 

מופעים מרהיבים מעת לעת

 

עם השנים השתכללו מופעי הזיקוקין והפכו יותר ויותר מרהיבים, מעניינים ומלהיבים. שילוב האורות והצבעים יוצר תחושת התפעלות והתרגשות אצל כל צופה, והאפקטים האפשריים הפכו מגוונים יותר. כיום בהרבה חתונות, הופעות וחגיגות או אירועים נוספים משתמשים במופעים הכוללים זיקוקים. בנוסף לגיוון באפשרויות שילוב הזיקוקין באירועים שונים, גם המודעות לבטיחות בנושא הלכה וגברה. העיסוק בתחום עדיין מסוכן, אולם תקני הבטיחות הקיימים כיום מאד מחמירים, וההסמכות שעוברים האנשים העוסקים בכך ארוכות על מנת למנוע פגיעות מיותרות.

 

 

 

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים