חדשות ועדכונים

הגיע משלוח חדש של כוורות שקטות בקוטר 30 מ"מ

 

----------------------------

 

הגיעו תותחי CO2 חדשים בהפעלה ידנית וממוחשבת

 

----------------------------

  

חידוש רשיונות מפעיל לשנת 2013:

יערך בסמינר אפעל, רח' היסמין 1, רמת אפעל:

21.01.2013

06.03.2013

15.10.2013

10.12.2013

 

יערך במלון חוף התמרים עכו:

06.02.2013

13.11.2013

 

להרשמה נא להתקשר למוסד לבטיחות וגהות:

03-5553070

שלוחה 3 (אורית)

 

----------------------------

 

פורום יבואני הזיקוקין פועל מול המשרד להגנת הסביבה להקטין את מרחק ההפעלה מבתי מגורים עפ"י תקנות הרעש החדשות. כחלק מהפעילות בוצעו בדיקות רעש לכוורת ע"י מעבדה מוסמכת והתוצאות הועברו למשרד להגנת הסביבה.יצירת קשר מהיר
1-800-84-84-84

זיקוקין זיקוקים למכירה

פלאש זיקוקין

זיקוקים למכירה זה אנחנו

 

זיקוקים זכורים לנו, החל ממופע הזיקוקים הראשון שאנו רואים, כמופע מלהיב ומרגש. הדרישה למופעי זיקוקים באירועי השמחות השונים הולכת וגדלה לאורך השנים, ולכן ההיצע של זיקוקים למכירה גדל בהתאם. מי לא ירצה להפוך את הימים המשמחים בחייו, את ההופעה או את ערב הגיבוש לעובדים לחוויה בלתי נשכחת? מופעי הזיקוקים, המשדרגים כל אירוע ואירוע, בהחלט תורמים למטרה זו, וכיום שימוש במופע זיקוקים באירועים השונים הפך למעין סטנדרט.

 

זיקוקים למכירה נפוצים מאד בשוק כיום, לאור הדרישה הגבוהה לשימוש במופעי זיקוקים באירועים. זיקוקים למכירה מוצעים בחנויות שונות ובמפעלים שונים. ישנם עסקים המציעים זיקוקים למכירה יחד עם שירות מפעילי זיקוקי דינור מורשים, ישנם מפעילי זיקוקים פרטיים המציעים זיקוקים למכירה, שעובדים ישירות מול מפעלי הזיקוקים. על מנת לקבל היתר להציע זיקוקים למכירה, על העסק לקבל רישיונות לכך ממשרד התמ"ת, זאת לאחר בדיקות מקיפות של ספק הזיקוקים ממנו קונה העסק את הזיקוקים ועד ליושר והמקצועיות של בעל העסק עצמו.

 

 

זיקוקים למכירה - בטיחות ותקנות

 

כאשר אנו מתעניינים בזיקוקים למכירה חשוב לזכור את עניין הבטיחות. הזיקוקים מורכבים מחומרי נפץ ותפעולם כולל שימוש באש. חומרי הנפץ והאש, כידוע לנו, הם אינם גורמים יציבים, שחשוב לשקול אותם בהליך הזמנת מופע הזיקוקים. כאמור, ישנם מקומות רבים המציעים זיקוקים למכירה, אולם לא כל מקום עושה זאת באופן מורשה. מכירת זיקוקים שלא באופן מורשה יכולה לעלות לאדם העובר על החוק לא רק בעשרות אלפי שקלים או במאסר, אלא גם בסכנת נפשות לנוכחים במופע הזיקוקים.

 

ישנם מקומות רבים המציעים זיקוקים למכירה שאמנם יוצרו באופן בטיחותי ומורשה, אך הייבוא, השיווק והצעת הזיקוקים למכירה אינם חוקיים, כיוון שתכנון מופע הזיקוקים לא מסתכם רק ברכישת הזיקוקים, אלא גם באדם המפעיל את מופע הזיקוקים. חוסר מתן הרשאה למכירת זיקוקים יכולה להיות לא רק בשל האיכות הירודה של הזיקוקים אותו מציע העסק, אלא גם בשל האיכות הירודה של האדם האחראי על הפעלת מופע הזיקוקים. כאשר בוחרים במקום שלא מורשה להציע זיקוקים למכירה אנו אחראיים על התוצאות שיכולות להיות הרות אסון עבור הנוכחים באירוע, ולכן חשוב לבדוק את הרישיון של כל עסק המציע זיקוקים למכירה והמפעיל זיקוקים לאירועים שונים.

 

זיקוקים למכירה - תקנות משרד התמ"ת

 

קבלת הרישיון למכירת זיקוקים, כאמור, תלויה בגורמים רבים, כגון רישיון למחסן בו יאוחסנו הזיקוקים (באופן זמני בלבד, על פי תקנות משרד התמ"ת), אי רישום פלילי של בעל העסק, קטלוג מסודר של הזיקוקים למכירה, ומעל הכל – על הזיקוקים המוצעים למכירה לעמוד בתקנות הבטיחות של משרד התמ"ת.

 

זיקוקים למכירה יכולים להגיע במגוון גדול מאד של צבעים, צורות, גדלים ואפילו קולות. זיקוקים למכירה הם לא רק הזיקוקים הגדולים המוכרים לנו מחגיגות יום העצמאות, אלא גם "נפצים" מסוגים שונים. ההיצע הגדול של זיקוקים למכירה הולך וגדל בהתאם לדרישה, ובעיקר הודות לטכנולוגיות הייצור המתקדמות. הדגמים השונים של זיקוקים למכירה יכולים להיות בצורת "כוורות", מזרקות אש, וכמובן פגזים הכוללים חומרי נפץ שבפיצוצם ניתן לראות צבעים רבים ושונים. כל אלו ניתנים לשילוב בקטרים, גבהים, מרחקים. כשמדובר בפירוטכניקה, הלא היא אמנות האש, השמיים הם הגבול!

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים