חדשות ועדכונים

הגיע משלוח חדש של כוורות שקטות בקוטר 30 מ"מ

 

----------------------------

 

הגיעו תותחי CO2 חדשים בהפעלה ידנית וממוחשבת

 

----------------------------

  

חידוש רשיונות מפעיל לשנת 2013:

יערך בסמינר אפעל, רח' היסמין 1, רמת אפעל:

21.01.2013

06.03.2013

15.10.2013

10.12.2013

 

יערך במלון חוף התמרים עכו:

06.02.2013

13.11.2013

 

להרשמה נא להתקשר למוסד לבטיחות וגהות:

03-5553070

שלוחה 3 (אורית)

 

----------------------------

 

פורום יבואני הזיקוקין פועל מול המשרד להגנת הסביבה להקטין את מרחק ההפעלה מבתי מגורים עפ"י תקנות הרעש החדשות. כחלק מהפעילות בוצעו בדיקות רעש לכוורת ע"י מעבדה מוסמכת והתוצאות הועברו למשרד להגנת הסביבה.יצירת קשר מהיר
1-800-84-84-84

זיקוקין פירוטכניקה

פלאש זיקוקין

פירוטכניקה - מדע ואומנות

 

פירוטכניקה היא מדע ואומנות השימוש בחומרים נפיצים לצורך הפקת מופעים בעלי אור, צבע וקול מרשימים. המונח עצמו כולל לא רק את התחום המוכר – ייצור זיקוקי דינור, אלא גם מופעי אש, ייצור מוצרי בעירה בטיחותיים וחומרי נפץ. מקור המילה פירוטכניקה הוא השפה היוונית, ופירושו אומנות השליטה באש. בשל העובדה שתחום הפירוטכניקה כולל עיסוק באש, כל שילוב פירוטכניקה במופע בידור, באירוע ובסרטים דורש אישורים בטיחותיים מיוחדים והפעלת האפקטים לפי תקנות של משרד התמ"ת. לפני שילוב מופע פירוטכניקה באירוע, חשוב לוודא שהחברה ששוכרים לצורך המופע אכן פועלת לפי תקנות ואישורים אלו, בעלת ניסיון מקצועי רחב ואמינה.

 

 

פירוטכניקה - מופעים מרהיבים

 

המופעים המוכרים לנו בהם משתמשים בפירוטכניקה הם מופעים מרהיבים להפעלת זיקוקים לאירועים, מסיבות, הופעות ואפילו סרטי אקשן המשלבים פעלולים עם אש וזיקוקים. האפקטים המגוונים שמציעה הפירוטכניקה הם פיצוצים, הבזקים, עשן, להבות וכמובן - זיקוקים. מופעי פירוטכניקה המשלבים זיקוקים נועדו לשטחים פתוחים כגון גני אירועים, במות פתוחות בהופעות, פארקים ואפילו באגמים או בים (ישנם זיקוקים מיוחדים המותאמים לכך). מופעי פירוטכניקה אלו מתקיימים הרחק מהקהל, כדי שהעשן ושאריות הזיקוקים לא יפגעו בבטיחות הצופים. הקמה של במת זיקוקים עורכת יום עבודה שלם, והתוצאה משתלמת – מחזה מרהיב של אורות וצבעים המשלהב את הקהל.

 

 

          מופעי זיקוקין
  אירועים מוסדיים   אירועים מוסדיים   אירועים מוסדיים
      מופע זיקוקין   מופע זיקוקין
הפעל נגישות

בניית אתרים